KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7542749
nr 754 2749
Akvareller
+ litografier, 19st, Kina
Kondition: oramade
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 april 2012
kl 18:00:58
1.100 kr
1.600 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.500 kr